Zyrë me qera tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #3198      Data e Njoftimit: 23.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient (i pa përdorur më parë) për zyra pranë Stadiumit Dinamo. Zyra ndodhet në katin e 2-të, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 45 m2, e organizuar në 1 ndarje dhe 1 tualet. Ambienti eshte totalish i rikonstruktuar, i shtruar me pllaka, i pajisur me fasade xhami. Ambjenti ndodhet ne rrugë kryesore. Per me shume informacion ju lutemi të na kontaktoni!

Id e prones : AZ210919-01
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar