Njoftime.NET

Zyre me qera tek Pazari i Ri!

Kodi i Njoftimit: #3080      Data e Njoftimit: 24.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet ambient per zyra me qera tek Pazari i Ri. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne 2 ndarje dhe 2 tualete. Ambienti mund te ndahet dhe ne 2 zyra, te cilat jane te pajisura me sistem kondicionimi, aspirim, hyrja eshte vetem per bizneset dhe jo me banoret. I pajisur me fasade xhami ku mund te reklamoni dukshem biznesin tuaj dhe me pamje nga rruga kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ240519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar