Njoftime.NET

Zyre me qera tek Drejtoria e Policise!

Kodi i Njoftimit: #3158      Data e Njoftimit: 05.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyra prane drejtorise se Policise. Zyra ndodhet ne kat te 16-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti eshte totalish i rikonstruktuar, i shtruar me parket, sistem kondicionimi, i pajisur me fasade xhami. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar eshte mjaft e populluar dhe me akses te lehte me pjeset e tjera te qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ050919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar