Njoftime.NET

Zyre me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2951      Data e Njoftimit: 24.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyra tek rruga Sami Frasheri, Bllok. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 350 m2. E organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete, 1 ambient kuzhine dhe akses hyrje nga rruga kryesore. Ambienti eshte i mirembajtur, kushte shume te mira. I pajisur me fasade xhami per reklamimin e biznesit tuaj. I pershtatshem per aktivitet te ndryshme biznesi si: zyra, call center etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ230419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar