Njoftime.NET

Zyre me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #2901      Data e Njoftimit: 09.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera apartamenti per zyre tek Blloku. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dy kateshe, me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor dhe 1 tualet. Ofrohet mundesia qe te jepet me qera edhe vetem nje ndarje ne rast se nuk ju nevojitet i gjithe ambienti. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BS090419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar