Njoftime.NET

Zyre me qera prane shkolles “Edit Durham”!

Kodi i Njoftimit: #2080      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient zyre prane shkolles “Edit Durham” ne Rr. “Andon Zako Cajupi” Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri. Ka siperfaqe 70 m2. Ne perberje ka 1 tualet. Eshte i mobiluar, i pershtatshem dhe funksional per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Property ID : DH230318-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar