Njoftime.NET

Zyre me qera prane Sheshit Willson!

Kodi i Njoftimit: #2855      Data e Njoftimit: 28.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera zyre prane Sheshit Willson. Zyra ndodhet ne kat te 3-te me siperfaqe 49m2 i organizuar ne 3 ndarje. Eshte e pajisur me fasade xhami. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar. Ne cmim perfshihet dhe tatim qeraje. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ021118-03 
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar