Njoftime.NET

Zyre me qera prane Presidences!

Kodi i Njoftimit: #3063      Data e Njoftimit: 12.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyra prane Presidences. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarje me vetrate xhami, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i disponueshem ne Korrik. Ofrohet mundesia e shitjes se pajisjeve si: biblioteke, karrige rrotulluese/statike, tavoline mbledhje/pune, grila,frigorifer, koke prifti, komodine etj., per vetem 2500€. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe me mjaft lehtesira. Per mos ta humbur kete mundesi na telefononi ne numrin 0696712123!


Id e prones : AZ120619-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar