Njoftime.NET

Zyre me qera prane presidences

Kodi i Njoftimit: #1202      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera zyre ne nje zone mjaft te preferuar, prane presidences ne rrugen Perlat Rexhepi. Zyra eshte ne kat te 5-te ne nje pallat te ri. Zyra jepet e pamobiluar dhe ka hapesire 30 m2. Me ndricim natyral te bollshem. Aktualisht kjo zyre ka hapesire te perbashket sallonin hyres dhe tualetin me nje zyre tjeter brenda te njejtit apartament. Shume e pershtatshme per studio konsulence, arkitekture, kontabiliteti, etj. Cmimi mjaft i favorshem per zonen. Shpenzimet administrimit jane te perbashketa. Na kontaktoni per viziten ne prone dhe detaje te tjera!

Property ID : AN091117-01
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-prane-presidences/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar