Njoftime.NET

Zyre me qera ne Vasil Shanto!

Kodi i Njoftimit: #3076      Data e Njoftimit: 21.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet zyre me qera ne Bllokun Vasil Shanto. Ambjenti ka siperfaqe 28m2, ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne rruge dytesore. I pajisur me fasade xhami te jashtem. I pershtatshem dhe per dyqan. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN180219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar