Njoftime.NET

Zyre luksoze me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2871      Data e Njoftimit: 02.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera zyre luksoze ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente zyrash dhe 2 tualete. Jepet me qera i mobiluar, eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje. Hapesirat jane te bollshme dhe funksionale dhe shume mire te organizuara. Ndodhet ne zone elitare dhe te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!Id e prones : AN181217-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar