Njoftime.NET

Zyra me qera tek Rruga Kavajes!

Kodi i Njoftimit: #3021      Data e Njoftimit: 23.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Tek rruga Kavajes ngjitur me Kishen jepet me qera ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizaur ne 3 ndarje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ambienti eshte i mirembajtur, modern dhe hapesira te bollshme. Zona ne te cilen eshte e frekuentuar dhe e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ230519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar