Njoftime.NET

Zyra me qera tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3041      Data e Njoftimit: 31.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient per zyra ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka hapesire te bollshme me siperfaqe 137 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi, me ambientin e gatimit. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe shume e populluar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ310519-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar