Njoftime.NET

Zyra me qera prane Liqenit Artificial!

Kodi i Njoftimit: #1478      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Jepet me qera ambient zyre prane Liqenit Artificial. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me punime teper cilesore dhe ne zone te preferuar dhe frekuentuar te Tiranes. Zyra ka siperfaqe 200 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Eshte ne gjendje shume te mire pune. I pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje, sistem aspirimi, dritaret jane dopioxham dhe me grila. Eshte perdorur parketi per shtrim te dyshemese dhe veshje te mureve ndares. I pajisur gjithashtu me mobilje zyre si tavolina, dollap, karrige, kolltuk etj. Vendndodhja te ofron pamje te kendshme dhe relaksuese. Ka mundesi parkimi per 1 automjet ne parkimin nentokesor te pallatit. Per me shume informacione si dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : BH040118-01
http://homeplus.al/property/zyre-me-qera-prane-liqenit-artificial/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar