Njoftime.NET

Zhbllokime, Pastrim Kanalizimesh ujera te zeza, etj

Kodi i Njoftimit: #2998      Data e Njoftimit: 24.05.2019
Ofrojm sherbime per ujrave te zeza dhe pastrime kanalizimesh riparime tubash zhbllokime banjo pileta puseta lavamane lavapjate pllaka dushi na kontaktoni ne numrin ton 24 ne 24 ore gjendemi pran jush ne cdo moment 0683667702 faleminderit qe na kontaktoni landi
 

  0683667702

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar