Njoftime.NET

Yamaha Tmax 530 White Max Okazion

Kodi i Njoftimit: #3164      Data e Njoftimit: 23.01.2020

Gjergj   (#NSD436)

  +355692121755

Like our Facebook Page
Motorri eshte i rregullt PER KUDO!!!.
I blere ne dyqan ne Itali pothuaj se i ri.
Me sherbime te bera ne 6000Km aktualisht ka 7800Km perdoret cdo dite keshtu qe kilometrazhi varjon me pak km te pa perfillshme per kete motorr. 
Ideal dhe per persona qe sa po marrin patenten A2 pasi ka 34KW gje qe e ben te perdorshem menjeher prej tyre.

Marmit Termignioni me DB killer.
Xham Exra dhe xham origjinal.
2 Celesa fabrike.
Dokumenta te paguara deri me 12.2020.

Cmimi 7000 EURO i Pa Diskutueshem !!

((( Gjithashtu mos pyesni per nderrime ))).
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar