Njoftime.NET

XP Contact Center eshte ne kerkim te 50  operatoreve

Kodi i Njoftimit: #2909      Data e Njoftimit: 29.01.2020

xpcc   (#CSA568)

  0693508571

  xpcc@job4u.com

Like our Facebook Page
XP Contact Center eshte ne kerkim te 50  Agjent Shitje  

KERKOHET :
  • Zoterim i gjuhes gjermane ose angleze
  • Aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup
  • Te kete e eksperience ne fushen e Call Center
  • Page baze e kenaqshme + Bonuse te larta
  • Ambicie per te arritur rezultate te larta

OFROHET :
  • Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
  • Bonuse motivuese (Ditore , javore, mujore ) duke shperblyer aftesine tuaj
  • Kushte pune të standarteve moderne
  • Orari i punes nga e hëna ne te premte orari 10:00-19:00, fundjava pushim .

Kontakt :
Cel : 0693508571
Email : xpcc@job4u.com

 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar