Njoftime.NET

VW Touran Benzinë dhe Gaz 1.6 FSi

Kodi i Njoftimit: #454      Data e Njoftimit: 10.08.2017

  0674883690

  0673752294

Like our Facebook Page
VW touran  1.6 Fsi Benzinë+gaz, Kambio manuale, prodhim i vitit 2004
Makina ka Radio, CD, Limitator shpejtësie, 2 çelësa, ABS, ESP
4 Xhama elektrikë, pasqyra elektrike
Makina është e sapoardhur nga Gjermania dhe është me doganë të paguar.
Të gjitha shërbimet i ka të bera, vaj, filtra, kandele etj
Makina është gati për targa.

Çmimi : 4.600 Euro
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në 0674883690 & 0673752294
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar