Njoftime.NET

Volkswagen Polo 2005 1.2 Benzinë

Kodi i Njoftimit: #1779      Data e Njoftimit: 13.02.2018

  0675506703

Like our Facebook Page
Shitet : Volkswagen Polo
Karburanti : Benzinë 
Fuqia motorike : 1200cc
Numri i portave : 4/5
Viti i prodhimit : 2005
Lloji i kambios : Manuale 
Vendndodhja : Tiranë
Të dhëna të tjera mbi mjetin : Shitet Volkswagen Polo 1.2 benzinë e vitit 2005. Makina është me kambio manuale e sapo ardhur nga italia në gjendje perfekte dhe me doganë të paguar. Ka 100 mijë kilometra origjinale. Eshtë e gatshme për çdo lloj prove. 

Çmimi : 2.700 €uro i diskutueshëm.
Numër Telefoni : +355675506703 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar