Vlorë, Shitet Shtëpi, Kati i 2-të ose i 3-të i banimit sipas dëshirës

Kodi i Njoftimit: #694      Data e Njoftimit: 29.08.2017
Like our Facebook Page
Shitet Shtëpi, Kati i 2-të ose i 3-të i banimit, sipas dëshirës suaj. Eshtë ndërtim i bërë për qejf me materialet më të mira. Hapësira është 138 m2 dhe përbëhet nga dy dhoma 2 tualete, kuzhinë, sallon i madh, ballkon siç duket e gjithë pjesa anësore në foto. Ndodhet në pikë kyçe në rrugën kryesore të Vlorës, afër Skelës dhe 5 min larg nga plazhi në këmbë.
Çmimi : 550 Euro/m2
Për më shumë informacione më kontaktoni në 0699131043.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar