Njoftime.NET

Vile ne shitje tek Gjiri i Lalezit!

Kodi i Njoftimit: #3169      Data e Njoftimit: 11.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet vile 2-kateshe ne nje nga komplekset me moderne ne zonen e Gjirit te Lalezit. Karakterizohet nga punimet teper cilesore, hapesirat funksionale dhe nje zone mjaft e pershtatshme per pushimet tuaja. Vila ka siperfaqe totale prej 119.93 m2 perkatesisht kati i 1-re ka siperfaqe 50.1 m2 dhe kati i 2-te 69.23 m2. Nje mundesi e mire invistimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN100919-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar