Njoftime.NET

Vile ne shitje prane Burgut!

Kodi i Njoftimit: #3082      Data e Njoftimit: 03.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet vile 2-kateshe tek rruga Vangjel Gjinkondi, prane Burgut. Vila ka siperfaqe prej 184.8 m2 dhe katet lidhen nepermjet shkalleve te brendshme. Katet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet. Vila ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale, sistem kondicionime, dritare dopio xham dhe grila. Ndricimi natyror ne pjesen me te madhe te kohes eshte nje tjeter aset i rendesishem. Vila ka ne perberje nje kopesht dhe vend per parkim makine. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : EM030719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar