Vile ne shitje ne Paskuqan!

Kodi i Njoftimit: #3180      Data e Njoftimit: 16.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i 2-te eshte ne faze ndertimi. Vila ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i negocionueshem dhe shitet per arsye emigrimi. Per me shume detaje apo vizita ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM140919-01
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar