Njoftime.NET

Vile ne shitje ne Mezez!

Kodi i Njoftimit: #3006      Data e Njoftimit: 16.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet vile 4-kateshe ne Mezez. Vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te jashtme. Siperfaqja totale eshte 600 m2 ne perberje 300 m2 truall dhe 300 m2 ndertese. Cdo kat ka siperfaqe 90.2 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe vaske dhe 1 ballkon te madh. Kati i fundit eshte papafingo. Vila eshte totalisht e rikonstruktuar me punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore si: dyer dhe dritare te reja, lartesi te mire te tavanit, tualete te medhaja dhe moderne. Ndricimi natyror ne pjesen me te madhe te kohes eshte nje tjeter aset i rendesishem. Vila ka ne perberje nje kopesht te madh dhe te gjelber perreth prones. Prona eshte e siguruar mire me mure perreth bllokut, si dhe portat e sigurise ne pjesen e perparme te prones. I pozicionuar ne zone te qete vetem 5 minuta larg me makine nga qendra e Tiranes, 8 minuta larg me makine nga aeroporti dhe 15 minuta larg nga plazhi i Durresit. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB160519-01
    www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar