Vile ne plazh Golem

Kodi i Njoftimit: #3349      Data e Njoftimit: 01.11.2020

Marjo   (#NAR466)

  persinguni@gmail.com

Like our Facebook Page

Shitet vile ne plazhin e golemit . Vila ka siperfaqe 500 m2 organizot 3 kate kati 1 ka 1+1 dhe 70m2 garazhd .kati 2 ka 4 dhoma dhe 4 banjo . Kati 3 ka 4 dhoma 4 banjo. Banesa aktualisht jepet e gjitha me qera ne muajt e veres per pushime ne plazh
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar