Njoftime.NET

Vile me qera tek rruga Him Kolli!

Kodi i Njoftimit: #2973      Data e Njoftimit: 04.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet vile 3-kateshe me qera tek rruga Him Kolli. Vila ka siperfaqe totale prej 450 m2 qe lidhen ndermjet tyre me shkalle te jashtme. Kati i 1-re ka siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne 1 dhome te madhe e cila mund te pershtatet ne 2 dhoma, i korridor dhe 1 ambient qe mund te sherbej si dyqan. Kati i 2-te ka siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor dhe 1 tualet. Kati i 3-te ka siperfaqe 130 m2 te organizuar ne 3 dhoma, 1 korridor dhe 1 tualet. Vila eshte e rikonstruktuar, e shtruar me parket, dyert te reja, dritare dopio xham. Vila ka dhe nje ambient tjeter shtese me siperfaqe 95 m2 te organizuar ne 6 ndarje, 1 korridor dhe 1 tualet. Shume e pershtatshme per aktivetete te ndryshme biznesi si: hostel, hotel etj. Nese jeni te intresuar vetem per vilen cmimi eshte 2500€. Nese jeni te interesuar edhe per ambientin shtese cmimi eshte 2000€. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AF030519-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar