Njoftime.NET

Vile me qera tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #3159      Data e Njoftimit: 05.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera kati i 2-te i nje vile tek rruga Idriz Dollaku, Ali Demi. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ambienti jepet me qera per banim ose biznes. Eshte ne gjendje shume te mire dhe me hapesira te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ040919-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar