Njoftime.NET

Vile me qera prane Pazarit te Ri!

Kodi i Njoftimit: #3085      Data e Njoftimit: 03.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet vile me qera tek rruga Tefta Koco, prane Pazarit te Ri. Vila ka siperfaqe prej 135 m2 dhe katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati i 2-te eshte ne formen e papafingos i organzuar ne 1 dhome gjumi dhe 1 verande me siperfaqe 120 m2. Vila ka ne perberje 1 oborr dhe 1 vend parkimi. Eshte ne gjendje shume te mire, me kamera sigurie, sistem kondicionimi, i shtruar me parket, pamje mhanitese. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje tjeter aset qe i shtohet kesaj vile pasi eshte vetem 5 minuta larg nga qendra e Tiranes. Cmimi mjaft i favorshem. Na telefononi ne numrin 0696712123 per mos ta humbur kete mundesi!Id e prones : AZ030719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar