Njoftime.NET

Vile me qera prane 21 Dhjetorit!

Kodi i Njoftimit: #3173      Data e Njoftimit: 12.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera vile 2-kateshe tek rruga Kongresi i Lushnjes, shume prane 21 Dhjetorit. Katet lidhen ndermejt nepermjet shkalleve te brendshme. Ka siperfaqe prej 220 m2 te organizuar: kati i 1-re ka ne perberje 1 dhome ndenje, 1 studio, 1 tualet dhe 1 verande. Kati i 2-te ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. I pajisur me sistem kondicionimi dhe te gjitha kushtet e nevojshme. Oxhaku ne dhomen e ndenjes eshte nje tjeter vlere e shtuar e kesaj vile. Ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi. Shume i pershtatshem per banim ose aktivitete biznesi si: hostel, shoqate etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ110919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar