Njoftime.NET

Vile me qera ne Qender!

Kodi i Njoftimit: #3143      Data e Njoftimit: 24.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera vile prane Postes Shqiptare ne Qender. Vila eshte e organizuar ne 2 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re ka siperfaqe prej 134 m2 dhe eshte i perbere nga 4 dhoma dhe 4 tualete. Kati i 2-te ka siperfaqe prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha me nga 1 tualet secila. Dhomat jane te gjitha te shtruara me parket dhe te pajisur me sistem kondicionimi. Vila eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, hostel, hotel etj. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha lehtesirat e mundshme dhe eshte mjaft e frekuentuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ230819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar