Njoftime.NET

Vile me qera ne Mjull Bathore!

Kodi i Njoftimit: #2708      Data e Njoftimit: 08.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

Like our Facebook Page
Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet. Kati i 2-te me orientim nga Jugu ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 2 ballkone me orientim nga Lindja dhe 1 tualet. Kati i 3-te eshte i organizuar ne nje sallon, 1 tualet dhe nje verande me pamje nga Lindja. Vila eshte e sapo perfunduar dhe pabanuar me pare. Ambientet jane te shtruara me pllake dhe parket. Dritaret dopioxham dhe me grila. Ka mundesi shfrytezimi te oborrit te jashtem ku mund te shijosh pamjen e kendshme te zones, qetesine dhe ajrin e paster. Vila ka ne perberje dhe 1 ambient bodrumi, te ofron mundesi parkimi deri ne 2 automjete ne ambientin e jashtem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME050219-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar