Vile me qera ditore 70 Euro

Kodi i Njoftimit: #4697      Data e Njoftimit: 03.12.2022

s.shahaj   (#NFC457)

  skerdishahaj@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Elbasan

Çmimi: 70 Euro


Vila Pajenga Farm ofron  me qera Ditore per organizime eventesh ambiente intime dhe familjare larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit
Pajenga Farm vile luksoze me pishine ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare  larg zhurmes dhe kaosit urban, mes gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise dhe privatesis  qe ofron zona.
Vila Pajenga Farm  ndodhet  28 km nga rrethrrotullimi Tegut  rruge e  vjeter Tr -El 

• Informacion mbi Vilën:
Sipërfaqe totale: 650m².
Sipërfaqe e ndërtesës: 210m².
•Siperfaqa e jashtme 300 m²
  •E perber nga 1 pishin 
  • 2 Zgara per barbecue 

• Organizimi:
Kati 1, 120m²: Ambient Ndenje me Oxhak, Ambient Gatimi, Ballkon, Tualet dhe nje tarac ndenje per mysafiret 
Kati 2, 90m²: 2 Dhoma Gjumi, 1 Ambjent ndenje , 1 tualet , 3 ballkone 

Ambjenti jashtem super i Bollshem dhe panoramik per organizime te ndryshme 
Parkimi Free per me shum se 15 makina 

• Detaje mbi Vilën:
• Pishinë
• Cilësi e lartë punimesh.
• Organizim banese bashkëkohore.
• Orientim Fantastik dhe pamje panoramike.
• Dritë Natyrale në çdo ambient.
Për rezervime:
0696553034


#vilemeqera #vilemeqeraditore #meqeraditore #tirana #albania #shtepimeqeraditore#shqip #organizimeventesh
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar