Njoftime.NET

Vile luksoze me qera tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #1208      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Jepet me qera vile luksoze 3-kateshe tek Kodra e Diellit!  Vila ka siperfaqe totale trualli 450m2 dhe siperfaqe ndertimi 285 m2. Kati zero ka ne perberje 1 pishine me pamje te mrekullueshme, 1 salle te madhe dhe 1 dhome me dalje te dyja ne pishine, 1 tualet dhe 1 lavanderi. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 soxhorno te shtruar me parket dhe te pajisur me oxhak i ndertuar me gure qe i jep akoma me shume kenaqesi ketij ambienti, 1 ambient gatimi dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka 1 dhome. Vila ka ne perberje dhe 1 papafingo te shtruar me parket. Te gjitha punimet ne vile jane te cilesise se larte, me shkalle druri, dritare te stilit venecian. Ballkonet dhe pishina te ofrojne pamje te mrekullueshme te zones, relax dhe ajer te paster. Per te mos humbur kete rast na kontaktoni!
Property ID : DH041117-01
http://homeplus.al/property/vile-super-luksoze-me-qera-tek-kodra-e-diellit/
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar