Njoftime.NET

Truall ne shitje prane Liqenit te Farkes!

Kodi i Njoftimit: #3147      Data e Njoftimit: 29.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall shume prane liqenit te Farkes ne zonen e Saukut. Trualli ka siperfaqe prej 1800 m2 dhe eshte i pozicionuar ne rruge kryesore. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN280819-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar