Njoftime.NET

Truall ne shitje ne Mezez!

Kodi i Njoftimit: #3157      Data e Njoftimit: 05.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Mezez. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 50 m2 e cila ka funksionuar per banim. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Trualli eshte shume i pershtatshem per ndertim ose aktivite te ndryshme biznesi. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ040919-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar