Tiranë, Shitet Apartament 2+1 në Qendër

Kodi i Njoftimit: #1199      Data e Njoftimit: 14.11.2017
Në qendër të Tiranës mbrapa 15 katëshit, shitet apartament 2+1 me 2 banjo + ballkon me një sipërfaqe totale prej 112 m2. Apartamenti ndodhet në Katin e 9-të dhe është me pamje nga Qendra. Eshtë i pajisur me hipotekë.
Çmimi : 168.000 Euro
Për më shumë ju lutem kontaktoni në 0694893590
Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar