Njoftime.NET

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Gjermane

Kodi i Njoftimit: #2215      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 072072375
Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Gjermane. Vila me siperfaqe 375 m2 eshte e organizuar ne 3 kate ku secili ka siperfaqe 125 m2. Kati i 1-re eshte i organzuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 verande, kati i 2-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon, kati i 3-te eshte i organizuar ne 2 open space dhe 1 banjo. Vila shitet bosh, eshte e shtruar ne pllake, 6AC dhe ka 3 poste parkimi te hapur. Vila ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 800 000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar