Njoftime.NET

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla

Kodi i Njoftimit: #2219      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : e1601
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla. Apartament me siperfaqe 160m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar.  Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 170000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar