Njoftime.NET

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM

Kodi i Njoftimit: #2216      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 082F206
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 206 m2 eshte i organizaur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket. Apartamenti ka orientim ne Jug-Perendim-Veri, e ndricuar nga drita natyrale gjate gjithe dites, shitet totalisht i mobiluar. Ka vendndodhje prane liqenit artificial te Tiranes, ne ajrin e paster te kodrave. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesi dhe mundesi parkimi me pagese.
Cmimi 180000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar