Njoftime.NET

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku

Kodi i Njoftimit: #2221      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 478073120
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku. Apartament 2+1+2wc+1blk, me siperfaqe 120 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka mundesi parkimi. Ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1250000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar