Njoftime.NET

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri

Kodi i Njoftimit: #2214      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 578091112
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Barrikadave, prane shkolles Sami Frasheri. Apartamenti me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, ka 1 AC dhe eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie, eshte e orientuar nga Perendimi dhe eshte shume prane qendres se qytetit.
Cmimi 120000 Euro.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar