Njoftime.NET

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Pandi Dardha, prane Bllokut Gintash

Kodi i Njoftimit: #2213      Data e Njoftimit: 17.05.2018

Tirana RealEstate   (#NPY295)

  0672053361

  0672053363

  tiranarealestate.al@gmail.com

Like our Facebook Page
ID : 40021121753
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Pandi Dardha, prane Bllokut Gintash. Ambient me siperfaqe 1753m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, i gatshem per hapjen e nje super marketi. Me ekspozim maksimal ne fasaden e jashtme jan vendosur shkallet levizese ne hyrje te qendres tregtare. Gjithashtu ofrohen ambjente magazinimi dhe depozitimi per bisnesin. Ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1400000 Euro
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar