Tirane, ofroj vend pune part time Operator/Team-Leader

Kodi i Njoftimit: #3682      Data e Njoftimit: 23.04.2021

Qyteti: Tiranë


Intercomdataservicegroup IDS kerkon te punesoje
Operatore dhe Team Leader,njohes te mire te gjuhes italiane me ose pa eksperience.

Nese ke besim ne aftesite e tua dhe je ne kerkim te
nje kompanie qe te ofron:
-page te sigurte dhe mbi nivelin e tregut
-ambient dinamik...IDS cerca di assumere operatori
e team leader,buon intenditore di lingua italiania con
o senza esperienza.

Se hai fiducia nelle tue competenza e sei alla ricerca
di'un azienda che ti offre:
-stipendio siguro e al sopra del livello di mercato
-ambiente dinamico
-orari flessibili
-opportunita di crescita della carriera

Allora applica subito e fai parte del nostro staff!
#ids#joinus#jobopportunity#joboffer.

InetercomDataServiceGroup (IDS)


Email:info@ids.al

Cel. : 0697035900  

IntercomDataService group   (#CZU285)

  info@ids.al

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar