Tirane, ofroj vend pune Agjent Forex Italisht & Spanjisht & Anglisht (Qender Tirane)

Kodi i Njoftimit: #3808      Data e Njoftimit: 16.10.2020

Euro Call   (#CHS973)

  hreurocall@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


Eurocall,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,
kerkon te punesoje Agjent te gjuhes Italiane ,Spanjolle dhe Angleze !


OFROJME:
  • Page konkurruese duke filluar nga 400 Euro
  • Ambjente pune moderne dhe komode
  • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
  • Mundesi rritjeje profesionale
  • Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 80 euro

KERKOJME:
  • Njohuri te mira te gjuhes Italiane , Spanjolle dhe Angleze
  • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00, Shtune - Diele Pushim
  • Eksperience e meparshme ne Forex

Nese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

✉️ hreurocall@gmail.com
Cel: 0699713607
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar