Tirane,ofrohet vend pune part time "Konsulent shitjesh"!

Kodi i Njoftimit: #4878      Data e Njoftimit: 24.05.2023

ONE CALL   (#CYU429)

  hr.onecall@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


Jeni ambicioz dhe po kerkon nje page te mire?
Kjo eshte mundesia jote, jemi duke punesuar "Operator ne gjuhen Italiane".


Kerkohet:
-Njohuri te gjuhes Italiane
-Eksperience te meparshme ne call center
-Part time dhe full time (AM/PM)

Ofrohet:
  • Trajnime te paguara ne fushatat e telefonise(Vodafone,Tim)
  • Pagesa te larta 300-400 lek/ora
  • Bonuse deri ne 4000 lek/cnT

Apliko tani dhe behu pjese e jona!
0688377701
Hr.onecall@gmail.com
 Adresa: Pazari i ri ,Tirane
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar