Tirane, ofrohet vend pune part time Operator telefonik

Kodi i Njoftimit: #4977      Data e Njoftimit: 25.09.2023

ONE CALL   (#CYU429)

  hr.onecall@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 60000 Lekë


Deshironi te punoni part time dhe kerkoni nje page te mire?
Kjo eshte mundesia jote, jemi duke punesuar "Operator ne gjuhen Italiane".

Kerkohet:
✅Njohuri te gjuhes Italiane
✅Disponibilitet pune part time ose full time (am/pm)
✅Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh
Preferohet mosha 20-35 vjec

Ofrohet:
  1. Trajnime te paguara ne fushatat:
  2. Vodafone,Tim,Wind casa + business
  3. Pagesa konkurruese deri ne 400 lek/ora
  4. Bonuse te larta ditore,javore mujore (Shpjegohen gjate intervistes)

Apliko tani dhe behu pjese e jona!
0688377701
Hr.onecall@gmail.com
 Adresa: Pazari i ri ,Tirane
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar