Tirane mundesi punesimi e menjehershme!!!

Kodi i Njoftimit: #3761      Data e Njoftimit: 23.04.2021

Qyteti: Tiranë


Mundesi punesimi e menjehershme!!!

Nese jeni njohes shume i mire i gjuhes:

1)Anglisht

2)Italisht

Behu pjese e stafit me dinamik te IntercomDataServiceGroup (IDS)
Eksperienca nuk ka rendesi,deshira per te punuar po!

Kerkesat:

1)Te zoteroje shume mire nje nga gjuhet perkatese.
2)Me/pa eksperience te meparshme.
3)Energjik dhe me deshire per te punuar.
4)Grup mosha 18-e siper...


Ofrojme:

1)Page baze dhe BONUSE shume te larta ne baze te performances.
2)Ambient pune ideal dhe komod.
3)Orar pune full-time dhe part-time
4)Fundjava pushim

Na kontaktoni ne:0697035900

email:info@ids.al

IntercomDataService group   (#CZU285)

  info@ids.al

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar