Tirane,Konsulent shitjesh part time. Mundesi punesimi e menjehershme!

Kodi i Njoftimit: #4920      Data e Njoftimit: 24.05.2023

ONE CALL   (#CYU429)

  hr.onecall@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


"One Call" ofron mundesi punesimi part time "Operator telemarketing".
Kerkojme:
  • Operator Turni Am dhe Pm
  • Orari punes part/full time
  • Njohuri të gjuhës italiane
  • Eksperienca perben avantazh
Të ofrojmë:
  1.  Trajnime të paguara(Vodafone casa & ricaricabile)
  2. Pagesa 300-400 lek/ora + bonuse te larta
  3. Mjedis pune rinor me adrese ne zemër të Tiranës.
Apliko tani!
Contattaci: 0688377701
Email: Hr.onecall@gmail.com
Adresa: Ne qender, Pazari i ri, Tirane!
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar