Tirane,Konsulent shitjesh. Mundesi punesimi e menjehershme!

Kodi i Njoftimit: #4875      Data e Njoftimit: 31.01.2023

ONE CALL   (#CYU429)

  hr.onecall@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 500 Euro


Jeni ambicioz dhe po kerkon nje page te mire?
Kjo eshte mundesia jote, jemi duke punesuar "Operator ne gjuhen Italiane".

Kerkohet:
  • Njohuri te gjuhes Italiane
  • Eksperience te meparshme ne call center
  • Part time dhe full time (AM/PM)
Ofrohet:
  1. Trajnime te paguara ne fushatat e telefonise(Vodafone,Tim)
  2. Pagesa te larta 300-400 lek/ora
  3. Bonuse deri ne 4000 lek/cnt
Apliko tani dhe behu pjese e jona!
0688377701
Hr.onecall@gmail.com
 Adresa: Pazari i ri ,Tirane
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar