Njoftime.NET

Tiranë, Kompleksi Dinamo/ Rr. Kosovarëve, Shes Apartament 2+1

Kodi i Njoftimit: #567      Data e Njoftimit: 18.08.2017

  0692166897

Like our Facebook Page
Tiranë, Rruga e Kosovarëve, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 93 m2. Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, pasi ndodhet pranë Parkut Kombëtar të Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet në Katin e 9-të dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ku përfshihet salloni dhe kuzhina. Përfshin edhe dy dhoma gjumi me sipërfaqe të bollshme, një ballkon dhe tualet. Punimet janë cilësore dhe bashkëkohore. Apartamenti është i pajisur me sistem qëndror ngrohjeje (kaldajë). Gjithashtu ka edhe sistem kondicionimi në të gjitha dhomat. . Apartamenti është i orientuar nga Jug - Lindje - Perëndim, duke bërë që të jetë i mirëndriçuar i shoqëruar nga lëvizja e diellit gjatë gjithë ditës. Ka çertifikatë pronësie dhe shitet i mobiluar.
Çmimi : 118.000 Euro i diskutueshëm.
Për më shumë detaje ju lutem më kontaktoni në 0692166897
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar